fasada , elewacja ,siding,podbitka pcv  

 

Elewacja i podbitka

System beltecto

Kompletny system profili PCV zapewnia estetyczne i trwałe wykończenie dachów, otworów okiennych i drzwiowych, a także elewacji budynku. Dostępna gama kolorystyczna pozwala dopasować jego elementy do elewacji budynku oraz koloru rynien.

Panele podbitkowe

Panele podbitkowe objęte są wieloletnią gwarancją, dostępne w wielu kolorach dostosowanych do koloru systemów rynnowych i pokryć dachowych.

Panele elewacyjne

Panele elewacyjne są idealnym rozwiązaniem estetycznego i praktycznego wykańczania elewacji budynków oraz wykończenia dachów. Znajdują one również zastosowanie przy wykańczaniu ścian i sufitów wnętrz mieszkalnych, budynków gospodarczych i obiektów użyteczności publicznej.

Siding DURASID

DURASID to kompletny system okładzin, który może być stosowany w nowych budynkach i do renowacji starych budynków: idealny do domów, statycznych altan parkowych oraz budynków przemysłowych. Wykonany ze spienionego PCV wyprodukowany technologią dwuwarstwową. System jest estetyczną alternatywą dla tradycyjnych okładzin.

Beltecto

System Beltecto oferuje Państwu najnowocześniejsze rozwiązania na rynku w zakresie paneli elewacyjnych i podbitkowych. Wprowadzenie go do produkcji w 2010 roku poprzedzone zostało ponad rocznym procesem analiz rynkowych oraz badań technologicznych, mających na celu zwiększenie efektywności wykorzystania elementów systemu Beltecto w stosunku do systemów okładzinowych innych producentów.

System Beltecto oferuje Państwu najwyższą jakość wykonania, a źródło jego sukcesu to tzw. “DWA w JEDNYM” czyli możliwość stosowania zarówno w formie elewacyjnej jak i podbitkowej. Jako jedyny system w Europie umożliwia tak szerokie zastosowanie w budownictwie – jednocześnie dając pełną satysfakcję z jakości wykonania i jednolitej kolorystycznie powierzchni. Podczas projektowania systemu Beltecto bardzo duży nacisk położony został na prostotę i intuicyjność procesu montażu. Wszystkie elementy systemu są idealnie dopasowane, a efekt końcowy zaskakuje walorami estetycznymi.

Panele systemu Beltecto zarówno strukturą powierzchni jak i kolorystyką doskonale imitują drewno.

System Beltecto jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających Klientów, stawiających na jakość i nie uznających kompromisów.

W praktyce najlepsze rozwiązanie na rynku.

Najwyższa jakość: Okładzina BELTECTO to efekt starannej selekcji komponentów dobranych w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Wieloetapowa kontrola jakości podczas produkcji daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Uniwersalna kolorystyka systemu BELTECTO pozwala na idealne dopasowanie okładziny do stolarki okiennej i drzwiowej. Specjalnie dobrana warstwa polimerowa zapewnia wyjątkową odpornośćna zmienne warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Spajanie panela z powłoką odbywa się bez użycia kleju, co wyklucza powstawanie skaz produkcyjnych oraz znacząco wpływa na jego trwałość. Staranne dobranie elementów konstrukcyjnych znacząco ułatwia montaż oraz zapewnia spokój użytkowania na długie lata.

Dwa w jednym: Okładzina BELTECTO dzięki wyjątkowej technologii wykonania jako jedyny produkt na rynku można używać zarówno do zastosowań elewacyjnych jak i podbitkowych. Pozwala to na uzyskanie jednorodnych kolorystycznie powierzchni, a w efekcie – efektownie wyglądającego domu.

Ekologia: Okładzina BELTECTO spełnia surowe normy europejskie oraz posiada wszelkie atesty dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Nie zawiera szkodliwych metali ciężkich.


Dostępne kolory:

Biały    *Brąz *    Orzech *

                Mahoń    Dąb       


* Dostępny tylko jako panel podbitkowy.