fasady pcv  

 

Firma Vinylit Fassaden GmbH z Kassel jest producentem systemów fasadowych vinyTherm, vinyStone, vinyPlus, vinyTop, vinyWood, vinyBrick i vinyCom.
Wszystkie te okładziny fasadowe oferowane są jako profile fasadowe z kamienia naturalnego, profile fasadowe o fakturze klinkieru wzgl. profile fasadowe o fakturze kamienia łamanego i o fakturze drewna, jako profile fasadowe drewniane oraz jako system ościeży okiennych i drzwiowych.
Firma Vinylit dostarcza również płyty izolacyjne vinyPur, produkowane z poliuretanu, ktore stanowią dopasowany materiał izolacyjny z wbudowaną konstrukcją wsporczą, umożliwiającą fachowy montaż podwieszanej i przewietrzanej od tyłu fasady według najlepszych zasad sztuki budowlanej.
Wszystkie systemy fasadowe wyróżniają się prostym i nieskomplikowanym sposobem układania i mogą być układane nie tylko przez wyspecjalizowanych monterów fasad, lecz również przez dekarzy i cieśli.
Dzięki zastosowaniu podwieszanych i przewietrzanych od tyłu fasad, możecie Państwo zapewnić skuteczną i trwałą ochronę budynku przed wpływami atmosferycznymi oraz, w połączeniu z okładziną vinyPur wzgl. konwencjonalnym ociepleniem ścian za pomocą wełny mineralnej z konstrukcją wsporczą, osiągnąć oszczędność energii, przy jednoczesnym poprawieniu izolacyjności dźwiękowej ścian.

 

Dopracowane rozwiązania techniczne i różnorodność naszych produktów w różnych wariantach kolorystycznych pozostawiają wam swobodę wyboru, umożliwiając indywidualne ukształtowanie fasady waszego domu. Podwieszane i wentylowane elementy fasady montowane na konstrukcji drewnianej lub aluminiowej w połączeniu z płytami izolacyjnymi tworzą atrakcyjną wizualnie fasadę o użytecznych walorach związanych z oszczędnością energii. Uzupełnieniem profesjonalnego wykończenia fasady jest oferowany przez nas kompletny zestaw dostosowanych kolorystycznie akcesoriów.
Prosimy o zwrócenie uwagi na nasze nowe produkty oraz dostepne wzory