fasady pcv produkty

 

  

vinyTherm

 

vinyTherm jest klasycznym typem fasady. Wysokiej jakości profile, pokryte naturalnym kamieniem, dostępne są w licznych wariantach i 19 kolorach. System ten sprawdził się w ciągu minionych 30 lat na powierzchni ponad 20 mln metrów kwadratowych fasad.

 

 

vinyStone

 

Profile prostopadłościenne vinyStone Cross jednoczą w sobie wszystkie zalety wypróbowanej fasady vinyTherm z fakturą małoformatowej fasady ceglanej. Dekoracyjne odcienie barwy na atrakcyjnej powierzchni naturalnego kamienia nadają budynkowi indywidualne cechy.

 

 

vinyPlus

 

Profile fasadowe vinyPlus charakteryzują się fakturą drewna o znacznej żywotności a jednocześnie nie wymagają regularnej konserwacji poprzez malowanie. Profile wytwarzane są z oczyszczonych, wysokiej jakości recyclatów tworzyw sztucznych, powlekanych specjalną folią odporną na warunki atmosferyczne, i mogą być montowane przez stolarza, dekarza lub montażystę fasad bez zastosowania specjalistycznych narzędzi. System vinyPlus dostępny jest wraz z akcesoriami w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

 

 

vinyPlus DRP 295 i 200

 

W połączeniu z profilami fasadowymi (profil nakładkowy i profil okrągły) vinyPlus DRP 295 i vinyPlus DRP 200 nadają się szczególnie do okładania ścian szczytowych i obrzeży dachów (attyk). Na przykład jako deska szczytowa osłaniająca pokrycie dachowe lub rząd dachówek okapowych, jako oblicówka przy zakończeniu dachu płaskiego lub jako deska spodnia łat pokrycia dachowego.
vinyPlus DRP 295 i vinyPlus DRP 200 mogą być zastosowane w ościeżach okiennych i drzwiowych, jako oblicówka występów cokołów oraz w wielu innych miejscach na całej elewacji budynku.

 

vinyTop

 

 

System fasadowy vinyTop jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem dla licowania (okładania) ścian domów, garaży, altanek ogrodowych, szaletów, przewoźnych baraków mieszkalnych oraz wielu innych obiektów.
Dzięki niewielkiemu ciężarowi profile fasadowe vinyTop nadają się szczególnie do montażu w trudno dostępnych miejscach, jak np. poddasza, szczyty ścian czołowych lub jako oblicówka więźby dachowej.

 

vinyBrick - Klinkier

 

Elementy fasadowe vinyBrick o fakturze ceglanej umożliwiają uzyskanie efektu fasady z klinkieru. Jest to produkt trwały i odporny na uszkodzenia, wytworzony z poliestru i włókna szklanego, a dzięki swojej lekkości nie tylko zmniejsza obciążenie starej fasady, ale umożliwia także łatwy i tani montaż. Również i ten produkt po montażu zapewnia wentylację waszego domu. Poszczególne elementy włącznie z akcesoriami oferujemy w licznych kolorach i wzorach.

 

 

vinyBrick kamień

 

Jako rozwinięcie programu okładzin elewacyjnych, obok cieszących się od wielu lat dużym uznaniem wariantów o fakturze klinkieru, istnieją teraz nowe elementy fasadowe z fakturą kamienia w różnych odmianach kolorystycznych, z powierzchnią nie wymagającą konserwacji, gładko lakierowane lub z efektem Truestone.

 

 

vinyBrick Łupek

 

Okładziny elewacyjne o fakturze łupku uzupełniają paletę wariantów optycznych elementów fasadowych vinyBrick. Sprawiają one wrażenie fasady wyłożonej naturalnym łupkiem.